O Nas

Ego-Studio – właścicielka, Ewa Gawroniak-Olejniczak ukończyła Akademię sztuk Pięknych w Poznaniu. Studio specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni komercyjnych w Centrach Handlowych. Projektuje wnętrza sklepów dla marek z branży obuwniczej, jubilerskiej, kosmetycznej, odzieżowej i gastronomicznej. Na stałe współpracuje z sieciami Yes biżuteria, Venezia – w tym roku zrealizowała nowe koncepty dla obu tych marek – a także sieciami Giacomo Conti, Phenome, Sizeer.
Pracownia powiązana była przez kilka lat z branżą spożywczą Lewiatan Wielkopolska, opracowując projekty modernizacji sklepów dla sieci. Współpracowała także z sieciami ABC, Twój Market, Społem, Limaro, tworząc nowe koncepty sklepów oraz pełniąc funkcje konsultanta w zakresie wyposażenia i wykończenia wnętrz. Obecnie związana z siecią Czerwona Torebka, dla której opracowuje nowe koncepty sprzedażowe.
W pracowni powstają także autorskie projekty mebli dla stoisk dedykowanych w sklepach retail, które opracowywane są na zlecenie firm z branży meblowej.

Galeria

Nasi klienci