Oferta

Zróżnicowana tematyka naszych realizacji potwierdza, że projektowanie to dla nas pasja nie znająca ograniczeń. W naszym portfolio znajdują się największe sieci branży retail, oraz nowe startujące koncepty. Najcenniejszy dla nas jest fakt, że współpraca z naszymi Inwestorami trwa niezmiennie od wielu lat. Rozróżniamy kilka profili naszej działalności.
Tworzymy nowy wizerunek Marki oraz prowadzimy opiekę projektową nad wdrożeniem kolejnych sklepów w sieci. Dla istniejących konceptów opracowujemy audyty i projekty rewitalizacji wnętrz. Oferujemy wsparcie dla naszych Inwestorów na każdy etapie realizacji inwestycji. Prowadzimy koordynacje projektowe oraz nadzory autorskie i wykonawcze.

 

Klika lat temu w centrum naszych zainteresowań projektowych, znalazły się obiekty medyczne.
Naszym celem jest wsparcie placówek medycznych w zakresie aranżacji wnętrz, chcących stworzyć jak najlepsze warunki pracy dla personelu medycznego oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla pacjentów. Nasze projekty pokazują, że w szpitalach można stworzyć atmosferę sprzyjającą rekonwalescencji chorych przebywających na oddziałach.
Dobrze zaprojektowane wnętrza powinny być przemyślane, funkcjonalne, przytulne i przyjazne pacjentowi oraz odpowiadać potrzebom personelu medycznego, ułatwiać mu pracę i pozytywnie wpływać na relacje międzyludzkie. O wszystkie te aspekty potrafimy zadbać kompleksowo, precyzując ofertę dopasowaną do Państwa placówki, nadając jej indywidualny charakter i klimat.

Wybrane realizacje

Nasi klienci