MEDICAL

Wspieramy placówki medyczne w zakresie aranżacji wnętrz, identyfikacji wizualnej oraz komunikacji wewnętrznej. Odpowiadamy na potrzeby szpitali, uzdrowisk, przychodni i innych placówek medycznych, które chcą stwarzać jak najlepsze warunki pracy dla personelu medycznego oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla pacjentów.Nasze projekty pokazują, że w szpitalach można stworzyć atmosferę sprzyjającą rekonwalescencji chorych przebywających na oddziałach.
Dobrze zaprojektowane wnętrza powinny być przemyślane, funkcjonalne, przytulne i przyjazne pacjentowi oraz odpowiadać potrzebom personelu medycznego, ułatwiać mu pracę i pozytywnie wpływać na relacje międzyludzkie.Komunikacja w szpitalu powinna być czytelna, łatwa w orientacji, atrakcyjna wizualnie.

O wszystkie te aspekty potrafimy zadbać kompleksowo, precyzując ofertę dopasowaną do Państwa placówki, nadając jej indywidualny charakter i klimat. Dodatkowo, prowadzimy konsultacje w trakcie trwania prac projektowych, doradzając kadrze zarządzającej, jak ekonomicznie zorganizować nowe lub zmodernizować istniejące wnętrza obiektów medycznych w zakresie architektury wnętrz i komunikacji, aby przystosować je do najwyższych standardów obsługi pacjenta.Przygotowujemy analizy kolorystyczne i materiałowe, wyznaczamy miejsca przeznaczone dla komunikacji i grafik, które, uwzględnione w projekcie architektonicznym, pozwolą na bezproblemowe wdrożenie ich na etapie realizacje projektów.

Galeria